Przejdź do treści
Używane Maszyny

Używane Maszyny

Wieloletnie relacje AGRIPAK z klientami i głównymi graczami w branży, pozwalają firmie zaoferować najlepszy produkt i najlepsze, dopasowane do potrzeb rozwiązania techniczne, niezależnie czy mowa o nowej czy używanej maszynie.

UŻYWANE MASZYN

 • Maszyny termoformujące: tylko modele Agripak.
   
 • Ekstruzja - Linie & Komponenty:  zajmujemy się zarówno maszynami Agripak jak i najbardziej popularnymi na rynku markami w zakresie produkcji płyt komorowych, folii i arkuszy, półspienionego PVC, płyt drewnopodobnych, rafii, monofilamentu, taśm - strapping Tape.
   
 • Maszyny Converting oraz uzupełniające: każda działający model o ile należy do oferowanych przez nas kategorii termoformowania i ekstruzji.

USŁUGI PRZEZ NAS OFEROWANE

 • Sprzedaj używaną & kup nową: jeśli chcecie Państwo sprzedać Wasze używane maszyny, możemy o tym poinformować naszych klientów będących na całym świecie. A jeśli chcecie przy okazji kupić nową maszynę Agripak, otrzymacie (? 15%) rabat od ceny oferowanej.
   
 • Kup używaną maszynę: jeśli chcecie Państwo kupić używaną maszynę, możemy jej poszukać u naszych klientów będących na całym świcie.  Maszyny AGRIPAK są znane na rynku jako wysokiej jakości I wytrzymałe urządzenia. Dlatego też większość z nich nie pojawia się bezpośrednio na sprzedażowych stronach internetowych, ale trzeba je wyszukać. Tak więc je jeśli są Państwo zainteresowani, z przyjemnością spróbujemy spełnić Państwa oczekiwania proponując maszynę spełniającą wymagania techniczne jak I ekonomiczne spośród dostępnych od ręki lub ją wyszukamy.
   
 • Renowacja & Modernizacja: każda maszyna, czy ta już pracująca u Państwa w firmie czy ta którą należy wyszukać, może zostać poddana całkowitej renowacji a także modernizacji  w zakresie części mechanicznych , elektrycznych oraz informatycznych, zgodnie z Państwa potrzebami.